Karşıyaka Özel Ambulans

Karşıyaka Özel Ambulans

 


Karşıyaka Özel Ambulans 1982 yılından beri; Avrupa Standartlarında tam donanımlı ambulanslarımızla sizlere hizmet vermektedir. Sizlere en kısa sürede ulaşmak için ambulanslarımız Karşıyaka'nın farklı noktalarında bekleme yapmaktadır. Tam donanımlı ambulanslarımız, tecrübeli sağlık ekiplerimiz, doktorlarımızla 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.


 

Karşıyaka Özel Ambulans Hizmetleri maksimum 15dk içerisinde hastaya ulaşır. Hızlı, Güvenilir bir hizmet sunmayı ilke haline getiren firmamız sizlere Uygun Fiyat Garantisi vermektedir.

Türkiye'de farklı noktalarda hizmet veren 30 ambulansımız 70'den fazla personelimizle en zor anlarınızda yanınızdayız. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarımızı kesintisiz devam ettirmekteyiz.  

Karşıyaka Özel Ambulans, fiyatlandırma konusunda hastanın ve yakınının durumunu fırsata çevirmeden size en uygun fiyatlandırmayı yapar ve güvenilir hizmet verir.


Karşıyaka Özel Ambulans Hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için 444 7 112 numaralı çağrı hattımızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. 


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ.


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans