Bornova Özel Ambulans

Bornova Özel Ambulans

Alo Ses Bornova Özel Ambulans Hizmetleri

Alo Ses Bornova Ambulans Servisi olarak 1982 yılından bu güne Bornova bölgesinde özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Bornova bölgesinden gelen ambulans taleplerine 15 dakika içerisinde ulaşmaktayız. Ege Üniversitesi ve Türkan Saylan Devlet Hastanesi'ndeki istasyonlarımızla tüm Bornova'ya en hızlı hizmeti sunmaktayız.


Alo Ses Bornova Özel Ambulans Servisi, tecrübeli hekimleri, paramedikleri, acil tıp teknisyenleri ve deneyimli sürücüleriyle güvenli hizmet vermektedir. Güleryüzlü personellerimizle, tam donanımlı ambulanslarımızla konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktayız.Alo Ses Bornova Özel Ambulans Servisi, Sağlık Bakanlığı'nın "Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğine" uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir. 

Alo Ses Bornova Özel Ambulans Servisi, hastalarımızın ve yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden "en uygun fiyat garantisi" ile hizmet vermekteyiz. Hastalarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımızı kesintisiz devam ettirmekteyiz.


Alo Ses Bornova Özel Ambulans Hizmetleri için 444 7 112 numaralı çağrı hattımızı 7 gün 24 saat arayabilir veya info@alosesambulans.com adresine mail gönderebilirsiniz.
  

Sosyal Medya Sayfalarımızı Takip Edebilirsiniz.


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans