Gaziemir Özel Ambulans

Gaziemir Özel Ambulans

Alo Ses Gaziemir Özel Ambulans Hizmetleri


Alo Ses Gaziemir Özel Ambulans Hizmetleri olarak 1982 yılından bu güne Gaziemir bölgesinde özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Gaziemir bölgesinden gelen ambulans taleplerine 15 dk içerisinde ulaşmaktayız. Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi'ndeki istasyonumuzla tüm Gaziemir'e en hızlı hizmeti sunmaktayız.


Alo Ses Gaziemir Özel Ambulans, tecrübeli hekimleri, paramedikleri, teknisyenleri ve deneyimli sürücüleriyle güvenilir hizmet vermektedir. Güleryüzlü personellerimizle, tam donanımlı ambulanslarımızla, konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktadır. Alo Ses Gaziemir Özel Ambulans, Sağlık Bakanlığı'nın "Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğine" uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Tam donanımlı ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir. 


Alo Ses Gaziemir Özel Ambulans, hastalarımızın ve yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden "en uygun fiyat garantisi" ile hizmet vermektedir. Hastalarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir. Alo Ses Gaziemir Özel Ambulans Hizmetleri için 444 7 112 numaralı çağrı hattımızı 7 gün 24 saat arayabilir veya info@alosesambulans.com adresine mail gönderebilirsiniz. Hemen Ara


 

Sosyal Medya Sayfalarımızı Takip Edebilirsiniz.


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans