Ödemiş Özel Ambulans

Ödemiş Özel Ambulans

Alo Ses Ödemiş Özel Ambulans Hizmetleri


Ödemiş, İzmir'in en büyük ilçelerinden biridir. Ülkemizin ilk özel ambulans servisi Ödemiş ilçesinden doğmuştur. Alo Ses Ambulans 1982 yılından bugüne İzmir'in Ödemiş ilçesinde Özel Ambulans Hizmetleri vermektedir. Ödemiş Alo Ses Ambulans firmasının ilk faaliyete başladığı yerdir. Alo Ses Ambulans Türkiye'de faaliyet gösteren ilk özel ambulans firmasıdır. 


Türkiye'nin ilk özel ambulans servisinin kuruluş hikayesi:

Fatma ve Yunus ŞALLIOĞLU çifti 1977 yılında memleketleri olan İzmir'in ilçesi Ödemiş'e tayinlerini istemiş ve Ödemiş devlet hastanesinde hizmet vermeye devam etmişlerdir. Ödemiş ve civarındaki hastanelerde müdahale olanaklarının kısıtlı olması ve sağlık sektöründeki yetersizlikler SAĞLIK KABİNİ'ni kurma ihtiyacını doğurmuştur. Dönemin teknolojik imkanları ile kurulan SAĞLIK KABİNİ, laboratuvar ve çeşitli sağlık hizmetleriyle vatandaşlarımıza destek olmuştur.


 

Ödemiş ve civarındaki hastanelerde İzmir'e sevki istenilen hastaların, gerekli sağlık şartlarını sağlayarak ambulans nakil işlemlerini gerçekleştirmek mümkün olmadığı için Yunus ŞALLIOĞLU 1982 yılında 'YUNUS AMBULANS'ı kurmuş ve ülkemizdeki ilk özel ambulans servisini hayata geçirmiştir.


 

Bizler 1982 yılında döneminin tüm olanaksızlıklarına rağmen, vatandaşlarımıza sağlık sektöründe doğru ve kaliteli hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. İnsanlara yardım etmeyi kendilerine yaşam tarzı haline getirmiş ailemizin izinden yürüyerek, vatandaşlarımıza ülke sınırları içinde ve yurtdışında dünya sağlık örgütü standartlarındaki hizmetlerimizi sunmaktan onur duymaktayız.


 

Ödemiş İstasyonumuzda beklemekte olan tam donanımlı ambulanslarımız ve profesyonel kadromuzla Ödemiş, Tire, Bayındır, Kiraz ilçelerine de özel ambulans hizmeti vermekteyiz.


 

Ödemiş Özel Ambulans Hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi 444 7 112 numaralı telefonumuzdan alabilirsiniz.


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ.,


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans