Karabağlar Özel Ambulans

Karabağlar Özel Ambulans

Alo Ses Karabağlar Özel Ambulans Hizmetleri


Alo Ses Karabağlar Ambulans Hizmetleri olarak 1982 yılından bu güne Karabağlar bölgesine özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Şirket merkezimiz ve ambulans garajımızın Karabağlar'da olması sebebiyle Karabağlar bölgesinden gelen ambulans taleplerine 10dk içerisinde ulaşmaktayız. Yeşilyurt Katip Çelebi Eğitim Araştırma Hastanesi ve Bozyaka Eğitim Araştırma Hastanesindeki istasyonlarımızla en hızlı hizmeti sunmaktayız.


Alo Ses Karabağlar Ambulans, tecrübeli hekimleri, paramedikleri, teknisyenleri ve deneyimli sürücüleriyle güvenli hizmet vermektedir. Güleryüzlü personellerimizle, tam donanımlı ambulanslarımızla konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktayız.


Alo Ses Karabağlar Ambulans Servisi, Sağlık Bakanlığı’nın “Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğine” uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebimeri için özel dizayn edilmiştir.


Alo Ses Karabağlar Özel Ambulans Servisi, hastalarımızın ve yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden “en uygun fiyat garantisi” ile hizmet vermekteyiz. Hastalarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımızı kesintisiz devam ettirmekteyiz.


Alo Ses Karabağlar Özel Ambulans Hizmetleri için 444 7 112 numaralı çağrı hattımızı 7/24 arayabilir veya info@alosesambulans.com adresine mail gönderebilirsiniz.


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ.


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans