Aydın Özel Ambulans Hizmetleri

Aydın Özel Ambulans Hizmetleri

Alo Ses Aydın Özel Ambulans Servisi tam donanımlı ambulanslar, 7/24 Hızlı Ulaşım, Güvenilir Hizmet, En Uygun Fiyat Garantisi ile en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. 


Alo Ses Aydın Özel Ambulans Servisi olarak 2013 yılından bu güne Aydın ve çevresine özel ambulans vermekteyiz. Aydın'daki istasyonlarımızla şehir merkezinden gelen ambulans taleplerine 15 dakikada ulaşabilmekteyiz. 


Aydın Özel Ambulans


Alo Ses Aydın Özel Ambulans, tecrübeli hekimleri, paramedikleri, acil tıp teknisyenleri ve deneyimli sürücüleriyle güvenilir hizmet vermektedir. Güleryüzlü personellerimizle, tam donanımlı ambulanslarımızla konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktayız. 


Alo Ses Aydın Özel Ambulans Servisi, Sağlık Bakanlığı'nın "Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeli"ne uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir. Alo Ses Aydın Özel Ambulans Servisi, hastalarımızın ve yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden "en uygun fiyat garantisi" ile hizmet vermektedir. Hastalarımıza daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımızı kesintisiz devam ettirmekteyiz. Hastalarımızın ileri tetkik ve daha kapsamlı tedavi edilebilmeleri için veya taburcu olan hastalarımızın evlerine transferi için Aydın ilimizden Türkiye'nin tüm noktalarına güvenli ve konforlu bir şekilde hasta transferi yapabilmekteyiz. 


 

Sosyal Medya Sayfalarımızı Takip Edebilirsiniz.AYDIN'DA HİZMET VERDİĞİMİZ BAŞLICA NOKTALAR


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans