İŞ YERİ AMBULANS HİZMETİ

İŞ YERİ AMBULANS HİZMETİ

 

İŞ YERİ AMBULANS HİZMETLERİ

 

Alo Ses İş Yeri Ambulans Hizmetleri; Şantiyeler, Enerji satralleri, Gaz Dolum İstasyonları, Fabrikalar, Sanayi Siteleri vb. tehlikeli çalışma alanlarına tam zamanlı veya belirlenen saat dilimleri arasında iş yeri ambulans hizmeti sunmaktadır.


Resmi olmayan kaynaklara göre yılda ortalama üç milyon kişi iş kazası geçirmekte, iki bin kişi iş kazası sonucu yaşamını yitirmekte, binlerde kişi de iş kazası sonucunda maluliyet yaşamaktadır. Zamanında uygulanamayan acil müdahale ve kısa sürede acil servise transfer edilemeyen iş kazaları ölüm yada maluliyetle sonuçlanabilmektedir.


Santiye Ambulans Hizmetleri


İş Yeri Ambulansı Ne Kazandırır?

 

Acil tıbbi müdahale ve hastaneye nakil gerektiren iş kazası durumlarında, özellikle yerleşim alanı dışında kalan çalışma sahalarında 112 ambulansın gelmesi uzun zaman alabilir. "Altın dakikalar" olarak nitelendirilen bu anlar toplu çalışma alanlarında kaosa yol açabilmektedir. Ancak saha içerisinde bulunan ambulans ve deneyimli acil müdahale ekipleriyle bu durumun önüne geçilmiş olunur. Zamanın doğru kullanılması sağlanır, kazalar sonucunda oluşacak tazminat vb. durumlar en aza indirilmiş olunur. Çalışanlarınızın kendilerini değerli ve güvende hissetmeleri sağlanır. 


Ambulans Hizmeti


Olası ciddi iş kazaları sonucu, ekiplerimiz olay yerinde acil triajı yapar, Resüsitasyon (yeniden canlandırma), İleri Yaşam Desteğine (yoğun bakım) kadar her türlü acil sağlık problemine gerekli müdahaleyi gerçekleştirir. Müdahale unsurları kazanın gerçekleştiği alandan bir acil servise nakline kadar aralıksız sürdürülür. Alo Ses Şantiye Ambulans Hizmetleri; saha koşulları ve çalışma unsurlarına göre geniş yelpazede çözüm odaklı yaklaşım sağlamaktadır.Alo Ses Ambulans Servisi olarak, hastalarımıza ve hizmet verdiğimiz kurumlara çözüm odaklı yaklaşımlar kurmakta, talep ve beklentilerini anlamakta, uzun soluklu ve güvene dayalı ilişkiler kurmaktayız. Nitelikli personel ve insan kaynağımız en önemli değerimizdir. Sürdürülebilir kalite kültürün, çalışanlarımızın kalitesiyle ve katılımıyla var olacağına inanmaktayız. Eğitim vazgeçilmezimizdir. Yenilikçi anlayışımız, sürekli öğrenerek bilginin kazanılması ve paylaşılması neticesinde olacağına inanmaktayız.

38 yıllık tecrübelerimizden gelen kazanımlarımızı "iyi uygulama" ve "alınan dersler" olarak kayıt etmekte ve böylelikle kurumsal hafızamızı oluşturmaktayız. Bu bilgi ve birikimlerimizi tüm işlerimize aktarmakta, hem Ambulans Servisimizin hem de çalışanlarımızın mükemmele doğru ilerlemesini sağlamaktayız.


İş Yeri Ambulansı Kiralanabilir mi?

 

Alo Ses İş Yeri Ambulans Hizmetleri; personelsiz sadece ambulans aracı kiralama hizmeti de sunmaktadır. İstenilen marka modele göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Sadece ambulans aracı kiralamalarında çalışma izin belgeleri, ruhsatlandırma gibi konuları hizmet alan kurum yapmaktadır. İstenildiğinde bu konuda danışmanlık desteği verilebilmektedir. Alo Ses Ambulans Hizmetleri Türkiye'nin her yerine İş Yeri Ambulans Hizmeti verebilmektedir. Alo Ses İş Yeri Ambulans Hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için info@alosesambulans.com adresine mail gönderebilir veya 444 7 112 numaralrı çağrı hattımızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. 


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans