Karşıyaka Özel Ambulans

Karşıyaka Özel Ambulans

Alo Ses Karşıyaka Özel Ambulans Hizmetleri


Alo Ses Ambulans Servisi; 37 Yıldır, Tam Donanımlı Ambulansları, Güleryüzlü ve Profesyonel Ekipleriyle 7 Gün 24 Saat En Uygun Fiyat Garantisi ile Güvenilir, Konforlu ve Çözüm Odaklı Hizmet Sunmaktadır. 


Alo Ses Karşıyaka Özel Ambulans Hizmetleri olarak 1982 yılından bu güne Karşıyaka bölgesine özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Karşıyaka bölgesinden gelen ambulans taleplerine 15dk içerisinde ulaşmaktayız. Çiğli Bölge Hastanesi ve Özel Medicalpark Hastanesi'ndeki istasyonlarımızla tüm Karşıyaka'ya en hızlı hizmeti sunmaktayız.


Alo Ses Karşıyaka Özel Ambulans, tecrübeli hekimleri, paramedikleri, teknisyenleri ve deneyimli sürücüleriyle güvenli hizmet vermektedir. Güleryüzlü personellerimizle, tam donanımlı ambulanslarımızla konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktadır.


Alo Ses Karşıyaka Özel Ambulans, Sağlık Bakanlığı'nın "Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğine" uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Tam donanımlı ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir.Alo Ses Karşıyaka Özel Ambulans, hastalarımızın ve yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden "en uygun fiyat garantisi" ile hizmet vermektedir. Hastalarımıza daha hızlı ve kaliyeli hizmet verebilmek için çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir.


Alo Ses Karşıyaka Özel Ambulans Hizmetleri için 444 7 112 numaları çağrı hattımızı 7 gün 24 saat arayabilir veya info@alosesambulans.com adresine mail gönderebilirsiniz.
Sosyal Medya Sayfalarımızı Takip Edebilirsiniz. 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans