Ambulans TSE EK-C Belgesi Nasıl Alınır TSE ambulans denetimlerinde ilgili standart ve yönetmelik çerçevesinde; tasarım ile donanımda kullanılan tüm elektrik aksamını, cihaz ve malzemelerin montaj ve özelliklerini, malzemelerin yangına dayanıklılığını, sedye ve koltukların ilgili standartların şartlarını karşılayıp karşılamadığını ve araçların ABS fren sistemi dahil olmak üzere teknik donanımlarını incelemektedir.


Alo Ses Ambulans Servisi, TS EN 1789 EK-C Uygunluk Belgesi yenilenmesi hizmeti vermektedir. Öncelikle TSE EK-C muayene tarihi geçmiş ambulansınızın gerekli kontrollerini yaparak tespit edilen eksikleri tamamlayıp en yakın TSE Araç Kontrol Merkezine götürüp EK-C Uygunluk muayenesini yaptırmaktadır.


 

İstenildiğinde bu belgenin çıkarılması sırasında ambulansınızın servis dışı kalma süresinde size yedek ambulans hizmeti de sunulmaktadır.


TSE EK-C Uygunluk Belgesi hakkında bilgi almak için 7 gün 24 saat 444 7 112 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. info@alosesambulans.com adresimize mail atabilirsiniz. 

Alo Ses TSE EK-C Uygunluk Belgesi Hizmeti


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans

Hemen
Ara