İzmir Özel Ambulans Hizmetleri

İzmir Özel Ambulans Hizmetleri

 


Alo Ses Ambulans 1982'den bugüne İzmir Özel Ambulans Hizmeti vermektedir.


İzmir ve çevresinde 8 ayrı noktada bekleyen tam donanımlı acil yardım ve hasta nakil ambulanslarımızla sizlere en hızlı hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. İzmir Özel Ambulans Hizmetleri Tecrübeli doktorları, paramedikleri, acil tıp teknisyenleri, ilk yardım eğitimli sürücüleriyle güvenilir hizmet sunmaktadır.

ALO SES AMBULANS 2018 itibariyle bölgesinde; en geniş filoya sahip, en çok tercih edilen,  en iyi hizmet veren, çözüm odaklı ve fiyat konusunda fırsatçılık yapmayan özel ambulans şirketidir. İzmir Özel Ambulans Hizmetlerinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza kesintisiz devam ettirmekteyiz. 


Alo Ses İzmir Özel Ambulans Servisi olarak ambulanslarımız Sağlık Bakanlığı'nın ambulanslar ile ilgili özel ambulanslar yönetmeliğine uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Ambulanslarımız hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir. 


Hızlı ulaşım, güvenilir, tam donanımlı ambulanslar, profesyonel ekiplerimiz ve uygun fiyat garantisi ile En Zor Anlarınızda Yanınızdayız.


İzmir Özel Ambulans Hizmetlerimiz için 444 7 112 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İzmir Özel Ambulans Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için info@alosesambulans.com adresine mail gönderebilirsiniz.


  Hızlı Ulaşım


7/24 Güvenilir Hizmet


Uygun Fiyat Garantisi


Tam Donanımlı Ambulanslar


Güleryüzlü, Uzman Sağlık Personelleri


Çözüm Odaklı Yaklaşım


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ

Hemen Ara


İZMİR'DE HİZMET VERDİĞİMİZ BAŞLICA NOKTALAREN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ.


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans