İzmir Özel Ambulans Hizmetleri

İzmir Özel Ambulans Hizmetleri

 


Alo Ses Ambulans 1982'den bugüne İzmir Özel Ambulans Hizmeti vermektedir.


Alo Ses Ambulans İzmir ve çevresinde 8 ayrı noktada bekleyen tam donanımlı acil yardım ve hasta nakil ambulanslarıyla sizlere en hızlı hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. İzmir Özel Ambulans Hizmetleri Tecrübeli doktorları, paramedikleri, acil tıp teknisyenleri, ilk yardım eğitimli sürücüleriyle güvenilir hizmet sunmaktadır.

Alo Ses Ambulans 2018 yılı itibariyle bölgesinde en geniş filoya sahip, çözüm odaklı, fiyat konusunda fırsatçılık yapmayan ve en çok tercih edilen özel ambulans servisidir. İzmir Özel Ambulans Hizmetleri konusunda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir. Her geçen yıl büyüyen araç filomuz ve müşteri portföyümüzle kalitemizden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Alo Ses İzmir Özel Ambulans Servisi, Sağlık Bakanlığı'nın "Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği'"ne uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir.


İzmir Özel Ambulans Hizmetleri için 444 7 112 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İzmir Özel Ambulans Hizmetleri hakkında tüm sorularınız ve detaylı bilgi için info@alosesambulans.com adresine mail gönderebilirsiniz.


  Hızlı Ulaşım


7/24 Güvenilir Hizmet


Uygun Fiyat Garantisi


Tam Donanımlı Ambulanslar


Güleryüzlü, Uzman Sağlık Personelleri


Çözüm Odaklı Yaklaşım


EN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ

Hemen Ara


İZMİR'DE HİZMET VERDİĞİMİZ BAŞLICA NOKTALAREN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ.


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans