İzmir Özel Ambulans Hizmetleri

İzmir Özel Ambulans Hizmetleri

Alo Ses İzmir Özel Ambulans Hizmetleri


Alo Ses Ambulans Servisi; 37 yıldır, Tam Donanımlı Ambulansları, Güleryüzlü ve Profesyonel Ekipleriyle 7 Gün 24 Saat En Uygun Fiyat Garantisi ile Güvenilir, Konforlu ve Çözüm Odaklı Hizmet Sunmaktadır.


Alo Ses İzmir Özel Ambulans Servisi olarak, 1982 yılından beri İzmir ve çevresine hizmet vermekteyiz. İzmir şehir merkezindeki her noktaya maksimum 15 dakikada ulaşacak şekilde konumlanmış ekiplerimizle en hızlı şekilde hastalarımıza ulaşmayı hedeflemekteyiz. 


Alo Ses İzmir Özel Ambulans Hizmetlerinin başlıca hedefleri ve amaçları arasında; hayatı korumak, beklenmedik tehlikelere karşı koruyucu önlemler almak, tedaviyi hızlandırmak, zamanı doğru ve planlı kullanmak, ilk ve acil yardım hizmetleri sayılmaktadır.


Alo Ses İzmir Özel Ambulans Servisi olarak, hastalarımıza ve hizmet verdiğimiz kurumlara çözüm odaklı yaklaşım kurmakta, talep ve beklentilerini anlamakta, uzun soluklu ve güvene dayalı ilişkiler kurmaktayız. Nitelikli personel ve insan kaynağımız en önemli değerimizdir. Sürdürülebilir kalite kültürün, çalışanlarımızın kalitesiyle ve katılımıyla var olacağına inanmaktayız. Eğitim vazgeçilmezimizdir. Yenilikçi anlayışımız, sürekli öğrenerek bilginin kazanılması ve paylaşılması neticesinde olacağına inanmaktayız. Tecrübelerimizden gelen kazanımlarımızı "iyi uygulama ve alınan dersler" olarak kayıt etmekte ve böylelikle kurumsal hafızamızı oluşturmaktayız. Bu bilgi ve birikimlerimizi tüm işlerimize aktarmakta, hem firmamızın hem de çalışanlarımızın mükemmele doğru ilerlemesini sağlamaktayız.Alo Ses İzmir Özel Ambulans Servisi, hizmet verdiği bölgelerde en geniş ambulans filosuna ve en fazla sağlık personeline sahip özel ambulans kuruluşudur. Her geçen gün filomuzu genişletmekte ve daha hızlı hizmet verebilmek için çalışmalarımız kesintisiz devam ettirmekteyiz. Hastalarımızın veya yakınlarının içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmeden "en uygun fiyat garantisi" ile hizmet vermekteyiz.


Alo Ses İzmir Özel Ambulans Servisi, tecrübeli hekimleri, paramedikleri, teknisyenleri ve deneyimli ilk yardım eğitimli sürücüleriyle güvenli hizmet vermekteyiz. Ambulansla hasta nakillerinde hijyen koşulları ve trafik güvenliği gibi bazı riskler söz konusu olabilmektedir. Ambulanslarımız ve ekipmanlarına dezenfeksiyon ve sterilizasyon konusunda gerekli uygulamalar yapılmaktadır. Trafik güvenliği riski için ise sürücülerimiz periyodik aralıklarda ileri sürüş eğitimlerinden geçmektedir ve ambulans filomuz sürekli yenilenmektedir. Güleryüzlü personellerimizle, tam donanımlı ambulanslarımızla konforunuz ve güvenliğiniz için çalışmaktayız.Alo Ses İzmir Özel Ambulans Servisi, Sağlık Bakanlığı'nın "Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğine" uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Ambulanslarımız, hastalarımızın konforlu transfer edilebilmesi ve sağlık personellerimizin rahat hareket edebilmeleri için özel dizayn edilmiştir. 


Alo Ses İzmir Özel Ambulans Hizmetleri için 7 gün 24 saat 444 7 112 numaralı çağrı hattımızı arayabilir veya info@alosesambulans.com adresimize mail gönderebilirsiniz. Hemen Ara


 

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edebilirsiniz. 

İZMİR'DE HİZMET VERDİĞİMİZ BAŞLICA NOKTALAREN ZOR ANLARINIZDA YANINIZDAYIZ.


 

Copyright © 2017 Alo Ses Ambulans